Mbrëmja e së shtunës ishte përplot befasi për shikuesit e One Voice.

Aty, të gjithë patën mundësinë të shohin këngëtaren e njohur, Jennifer Lopez, me performancat e jashtëzakonshme të saj, duke mbështetur kauzën për të mbledhur para për të dhuruar tek të prekurit nga stuhia e Porto Rico.

48 vjeçarja e cila shpesh herë dhe është shfaqur në rolin e aktores së zonja, ka lë gojëhapur të gjithë kur gjatë performancave, solli pesë kostume të ndryshme gjatë gjithë kohës kur po këndonte.

Në mesin e të prekurve nga stuhitë, uraganet e fuqishme, ishin dhe familja e saj, por që më pas u rigjetën dhe një gjë e tillë e pati emocionuar aq shumë yllin e njohur, J.Lo.