Ajo është bërë hit në sezonin e saj të parë në talentët e Britanisë së Madhe.

Dhe Jennifer Hudson, 36 vjeqare siguroj se të gjithë sytë ishin mbi të kur arriti në nisjen e The Voice UK në Manchester të martën me një ansambël mahnitës.

Këngëtarja e hiteve të mëdha, vodhi gjithë vëmendjen me fustanin e saj zhytës të qarë tek këmba derisa po ecta në tapetin e kuq.