Reja e këngëtares Shyhrete Behluli, Learta Jakupi këto ditë mori djalin e saj, Matinin dhe udhëtoi në drejtim të Zvicrës.

Gjatë ditës së sotme, ajo ka sjellur disa imazhe në rrjete sociale përmes të cilave ka bërë të ditur se tashmë gjendet në Gjermani.

Ajo madje edhe lindjen e kishte kryer atje, meqë rast i kishte dhënë nënshtetësinë gjermane, Matinit.

Teksa kishte dalur për blerje, Learta shoqërohej nga Matini i vogël të cilin e përshkroi me këto fjalë “Shoqëruesi më i mirë  [????????] ”, fotografi kjo që mori shumë komente dhe pëlqime nga ndjekësit e saj.

Pas kësaj, ajo publikoi një fotografi edhe me nënën, e cila po i shoqëron në këtë udhëtim.

Image