Ky është parashikimi i FATIT, të shenjave të horoskopit duke renditur në një listë shenjat më me fat dhe në fund ato më me pak fat.

Sipas horoskopit shenja më me fat për vitin 2017 do të jetë Luani, i pasuar nga Peshqit dhe Akrepi.

Renditja e shenjave sipas fatit:

LUANI

PESHQIT

AKREPI

VIRGJERESHA

GAFORRJA

DEMI

DASHI

PESHQIT

UJORI

BINJAKET

SHIGJETARI