Ishte njëri prej këngëtarëve më të kërkuar gjatë verës dhe nuk arriti të pushonte si duhet

Por, tani ka zgjedhur që të pushojë.

Këtë e ka bërë Ledri duke shkuar për të pushuar në Emiratet e Bashkuara Arabe, konkretisht në Dubai.

Ledri ka postuar një video në InstaStory, duke treguar se është në pushime në Dubai ku edhe nuk ka munguar për të promovuar paksa këngën e tij më të re, “TZZ”.

Kjo këngë deri me tani ka pasur mbi 1.7 milion klikime në youtube. /GazetaExpress/