Fund beqarisë gjatë këtij viti i dhanë edhe Milot Muraj dhe e dashura e tij Alba Hoti.

Ata organizuan një festë të madhe ku ishin të pranishëm shumë figura të njohura të showbizit dhe më gjerë.

Ndër ta të fituar ishin edhe Sinan Hoxha me bashkëshorten e tij Andrrën. Këtë e ka bërë të ditur vet Andrra përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën shfaqen më fotografi më çiftin.

Për më tepër shikoni fotografinë se si janë dukur ata.