Supermodelja ruse Irina Shayk ka pozuar nudo për Vogue Espana vetëm katër muaj pasi solli në jetë fëmijën e saj të parë.

31-vjeçarja ka arritur të provojë se është në top formë dhe linjat e saj janë perfektë.

Irina pas lindjes së vajzës së saj Lea më 21 mars, ka rifilluar karrierën e saj si modele dhe rikthimi i saj ka qenë shumë i bujshëm.

Zeshkanja ka bashkëpunuar me fotografin e famshëm të modës Mari Testino për realizimin e fotove.