Lorenzo Insigne dëshiron që me çdo kusht të luajë kundër Interit

Ylli i Napolit, Lorenzo Insigne, i cili pësoi një lëndim në ndeshjen ndaj Manchester Cityt, dëshiron që me çdo kusht të luajë kundër Interit.

“Dua të luajë kundër Interit bëni çfarë të doni. Kam kohë të pushoj”, mësohet tu ketë thënë italiani stafit mjekësor të Napolit.

Napoli dhe Inter do të përballen nesër në San Paolo nga ora 20:45. Napoli në tetë ndeshjet e deritanishme ka tetë fitore, kurse Inter ka 7 fitore edhe një barazim.