Është një nga këngëtaret më seksi të showbizit shqiptar dhe një fakt të tillë e tregon shpesh me postimet e saj.

Edhe këtë herë përmes një postimi në rrjete sociale ajo ka shfaqur hiret e saj, duke nxjerrë në pah që më seksi se kurrë.

Në foton e fundit të publikuar në rrjete sociale Ingritin e shohim të shtrirë në shtrat e veshur me të bardha dhe me një palë taka të kuqe.

Duket se ajo po përgatitet për klipin e saj të radhës dhe një fakt i tillë kuptohet edhe nga fotot e saj të fundit, të cilat janë të gjitha mjaft provokuese.