Quhet Ines Trocchia, është vetëm 23 vjeçe dhe dashuron futbollin, veçanërisht skuadrën e saj të zemrës Interin.

Bukuroshja ka pozuar me bluzën zikaltër, para ndeshjes me Napolin, ndërsa premtoi se do të jetë edhe në ‘San Paolo’, për të mbështetur Interin.

Ines është një nga modelet më seksi në Itali, që së fundi ka pozuar edhe për kopertinën e “Play Boy’, në Portugali.

Ajo drejton edhe një emision futbolli në ‘SportItalia’, ndërsa ndiqet prej mijra fansave në Instagram.