Gazetari i sportit Dritan Shakohxha, i ftuar në emisionin “Pasdite në Top Channel”, është vënë paksa në siklet nga moderatorja e këtij programi Jonida Shehu. Ajo e ka pyetur se kë do të zgjidhte mes dy gazetareve seksi me të cilët ka punuar.

Shako u vu përballë zgjedhjes mes Ilda Bejlerit dhe Viola Spiros, ku tha se kjo pjesë nuk i pëlqen aspak, duke u ndjerë në vështirësi. “…Por meqenëse punoj me Ildën, po them Ildën. Por edhe me Violën kam punuar”, tha Shakohoxha.

Ilda Bejleri punon dhe vepron në kuadër të platformës Digitalb ndërsa Viola muaj më parë është larguar prej emisioneve sportive të Digitalb.