Tashmë ajo është një personazh mjaft i njohur për publikun shqiptar.

E kush nuk e njeh Ijen, gjyshen e aktorit të humorit, Bes Kallaku. Ajo është shpesh në publikimet e nipit të saj në rrjetet sociale, madje kohët e fundit është parë dhe një personazh që shfaqet në ekranet televizive.

Në postimin e fundit Bes Kallaku ka njohtuar se ajo do të hapë vetë profilin e saj në Instagram. Me siguri ndjekësit do jenë të shumtë në profilin e saj, pasi të gjithë e njohin humorin e Ijes.

Image