Një histori e pabesueshme po qarkullon në rrjet, ku të gjithë kanë mbetur me gojë hapur nga rrëfimi i një burri 38-vjeçar.

Rrëfimi i 38-vjeçarit

Një burrë 38-vjeçar ka rrëfyer historinë e tij erotike me vjehrrën e tij. Ai ka treguar se me vjehrrën ka pasur seks të çmendur gjatë kohës sa gruaja e tij gjendej në spital duke luftuar për jetën nga pasojat e një aksidenti rrugor, përcjell Bota sot. Më poshtë mund të lexoni historinë e tij të plotë: Unë jam duke pasur seks të fshehtë me vjehrrën time. Unë e dua gruan time, por e dua edhe nënën e saj dhe e di që edhe ajo më don mua. Unë jam 38 vjeçar, ndërsa gruaja ime është 35 vjeçe. Ajo pësoi një aksident të tmerrshëm vitin e kaluar dhe i duhej të kalonte shumë kohë në spital me një këmbë të thyer dhe lëndime të brendshme. Ajo për një kohë të gjatë po luftonte për jetën. Vjehrra ime erdhi të qëndrojë me mua, që të mund ta vizitonim bashkëshorten time në spital së bashku dhe ta mbështesim njëri-tjetrin në këtë kohë të vështirë. Ajo jeton vetëm 20 kilometra larg, por nuk i pëlqen ngasja shumë. Ishte një kohë shumë stresuese dhe, për shkak të tensionit që kishim, filluam të ngushëllonim njëri-tjetrin. Biseduam për gruan time vazhdimisht, por nganjëherë ne bërtisnim së bashku. Një natë pas një vizite veçanërisht të vështirë në spital, u kthyem të lodhur në shtëpinë time. Bëmë një filxhan çaj dhe u ulëm së bashku në divan. Vjehrra më në fund e shtriu dorën në këmbën time për të më siguruar se gjithçka do të shkonte mirë. Unë nuk e di pse, por pastaj u përkula për ta puthur. Një gjë çoi në një tjetër dhe përfunduam duke bërë marrëdhënie seksuale. Ishte e mrekullueshme. Vjehrra ime është 53 vjeçare, por ka një trup në formë. Ajo kujdeset për veten dhe punon në palestër. Ne vazhduam të kishim marrëdhënie seksuale derisa gruaja ime u kthye në shtëpi nga spitali. Gruaja ime është plotësisht aktive përsëri dhe bëri një shërim të madh, por unë ende jam duke parë mamanë e saj, kryesisht në vendin e saj. Ajo mbështetet në mua për të bërë të gjitha riparimet dhe punët e saj rreth shtëpisë së saj. Ajo ka filluar të mbështetet tek unë edhe emocionalisht. Seksi me të është i ngrohtë dhe i dashur. Unë e di se a është e gabuar dhe ne ndihemi fajtorë, por me siguri nuk ka asnjë të keqe nëse askush nuk po dëmtohet? Ne i besojmë plotësisht njëri-tjetrin dhe nuk do t’i tregojmë askënd. Marrëdhënia jonë është shumë e rëndësishme për ne. Përgjigjja e psikologes: Ndoshta seksi me vjehrrën është më i veçantë, por është i ndaluar për të dytë. Ajo ju shton emocionet, por është vetëm një çështje kohe para se gruaja të iu zbulojë. Ajo është tradhtuar nga të dy njerëzit që ajo duhet të jetë në gjendje t’iu besojë dhe të mbështetet më së shumti. Në çdo rast, pyesni veten se çfarë lloj gruaje është vjehrra juaj, nëse do të donte të nxiste burrin e vajzës së saj për ta mashtruar? Vështirë e ke të përgjigjesh. Dhe çfarë lloj burri ju duket vetja? Unë e di se aksidenti i gruas suaj të lidhi ty me nënën e saj së bashku, por ju duhet t’i tregoni asaj që tani keni kuptuar se ju keni bërë të dy një gabim të tmerrshëm dhe tani e tutje marrëdhënia juaj do të jetë rreptësisht mbi rregulla. Ju gjithashtu mund të bëni seks të çmendurme gruan tuaj, nëse vendosni pak energji dhe imagjinatë në të.