Ditëlindja e Lori Hoxhës ishte një natë e gjatë festimes.

Pas postimeve të një pasnjëshme në rrjetet sociale janë zbuluar detaje nga festa ‘Gold’ e blogeres dhe trashëgimtares së Top Media.

Një nga momentt më pikante të festimeve është dhe kërcimi i të dashurit të ‘zonjushës së mbrëmjes’.  Ai është po aq i dhanë pas kërcimit sa dhe Lori. Ndërkohë Blogerja është parë të këndonte e të kërcente.

Çifti nuk ka postuar ende një foto së bashku nga ditëlindja. Lori dhe Visi janë një nga çiftet më të përfolur, por gjithmonë lidhjen e tyre e kanë mbajtur larg rrjeteve sociale.