Ajo festoj ditëlindjen e saj të 30-të javën që shkoj.

Dhe në anën tjetër, Hilary Duff dukej e gëzuar derisa ishte në Los Anxhelos të martën.

Aktorja e Lizzie McGuire mori një pije të gjelbërt derisa ecte ne trotuarin në West Hollywood se bashku me një shoqe