Boksieri i mirënjohur shqiptar, Haxhi Krasniqi, përgatitet për meçin e radhës.

Ai synon të jetë në formë të lartë dhe i gatshëm për çdo sfidë. Boksieri më i mirë shqiptar aktualisht po vazhdon përgatitjet me intensitet të shtuar.

“Ushtrimet për duelin e radhës po vazhdojnë “, shkruan Krasniqi, i cili bokson në kategorinë super të mesme në versionin WBO.