Kjo ka qenë një periudhë e mbushur plot me ditë feste e gëzimi për çiftin e njohur Xhensila dhe Bes Kallaku.

Dasmat e bujshme si dhe pushimet luksoze të të sapomartuarve kanë poshtuar mediat. Në profilet e Xhensilës dhe Besit nuk mund të shikohej gjë tjetër veç fotove nga dasma dhe vendeve që vizituan gjatë muajit të mjaltit.

Por me sa duket Xhensila ka preferuar të ‘ndërojë faqe’. Xhensila ka publikuar disa foto ku si gjithmonë duket shumë tërheqëse, me ndryshimin e vetëm se këtë herë ka sjellë atmosferë vjeshte. Këtë herë këngëtarja duket e dashuruar me natyrën.