Aktorja bukuroshe Esra Bilgiç ka kurorëzuar dashurinë e saj në martesë me futbollistin e njohur të Beshiktashit dhe Kombëtares turke, Gokhan Tore.

25-vjeçarja që luan rolin e Sulltaneshës Halime dhe futbollisti u mratuan në një ceremoni madhështore në rezidencën Sait Halim Pasha, në brigjet e Bosforit në Stamboll.

Image