Greta Koçi nuk po ndalet së ekzpozuari kohët e fundit.

Në një fotografi të re në Instagram, Greta është shfaqur me një pallto shumë elegante dhe të bukur, shkruan Indeksonline.

Këngëtarës duket se i shkon tej mase ngjyra e bardhë.

Mund të themi që zeshkane më seksi moti nuk keni parë

A