Greta Hoxha apo spikerja e TV “Zjarr” që jep lajme me dekolte te zbuluar, për një çast humbë nervat me moderatorin dhe aktorin Ermal Mamiqin! Juristja dhe modelja nga Tirana nuk pajtohet me një deklaratë të fundit të Ermalit, madje tallet me të. Greta kujton se kur ka qenë në të njëjtin panel Ermali ka folur për antivlerat në daljet sekenike.