3 humbje radhazi në kampionat të shoqëruara  me një barazim zhgënjyes ndaj Aek-ut të Athinës në Europa League.

Milani po kalon momente shumë të vështira dhe ka nevojë për diçka ndryshe për të hedhur pas krahëve këtë moment delikat.

Gjithsesi ka edhe nga ata fansa që nuk rreshtin së mbështeturi skuadrën e Montellës. Gloria Zona është një nga tifozet më special të kuqezinjve.

Modelja e ndjek gjithmonë Milanin dhe sa herë i jepet mundësia ulëret “Forca Milan”. Por a do të mjaftojë bukuria e Glorias për të  ngushëlluar ambientin kuqezi?