Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Shqipëri – Itali

Shqipëria dhe Italia kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të kualifikimeve për Kupën e Botës.

Kjo është ndeshja e fundit në këto kualifikime dhe zhvillohet nga ora 20:45.