Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Napolit e Interit.

Napoli dhe Interi do të përballen në stadiumin “” nga ora 20:45 në kuadër të xhiros së nëntë në Serie A, shkruan Gazeta Express.

Napoli është lider i Serie A me 24 pikë dhe do të tentojë ta ruajë këtë edhe sonte, kurse Interi mund të marrë kryesimin për herë të parë këtë edicion me një triumf, ata renditen në pozitën e dytë me 22 pikë, përcjell Gazeta Express.

Napoli: