Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Murcia – Barcelona

Dy skuadrat spanjolle, Murcia dhe Barcelona kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër Copa del Rey.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 21:30.

Murcia: Pas pak…