Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Maribor – Liverpool

Maribor dhe Liverpool kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 20:45.