Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Evertonit e Arsenalit.

Evertoni dhe Arsenali do të përballen në stadiumin “Goodison Park” nga ora 14:30 në kuadër të xhiros së nëntë në Premierligë, shkruan Gazeta Express.

Arsenal:

Everton: