Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Chelsea – Roma

Chelsea dhe Roma kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre të vlefshëm për fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 20:45