Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Barcelona – Olympiacos

Barcelona dhe Olympiacos kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre të vlefshëm për fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 20:45.