Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Barcelonës e Malagas.

Barcelona dhe Malaga do të përballen në “Camp Nou” nga ora 20:45 në kuadër të xhiros së nëntë në La Liga, shkruan Gazeta Express.

Barcelona: