Kantautori Flori Mumajesi ka publikuar një video që ka habitur fansat e tij.

Flori ka publikuar një video e cila ishte e gjitha një kunjë ndaj një personazhi që së fundmi ishte ndryshuar.

Paralelisht në rrjetet sociale këngëtarja dhe ish bashkëpuntorja e tij Elvana Gjata ka publikuar disa foto që na kanë lënë pa fjalë me gjoksin e saj.

Mos vallë Flori i ka të gjitha këto kunja me këngëtaren. Ai ka kërkuar të kthehemi pas në kohë për të parë se si ajo dukej në të vërtetë.