Emri i saj përbën një ndër këngëtaret më të përfolura në estradën kosovare.

Është kjo këngëtarja Fjolla Morina e cila gjithmonë është në qendër të vëmendjes së publikut dhe medieve rozë, transmeton Gazeta Express.

Këngëtarja me linjat bombastike më shumë se për karrierën e saj është përfolur për jetën e saj private.

Pas ndarjes nga i dashuri, Fjolla nuk ka deklaruar më se është në ndonjë lidhje. Mirëpo së fundmi në një video që ajo ka publikuar në llogarinë e saj në instastory, lë vend për dyshime.

Në këtë video Fjolla shihet e veshur me fustan të shkurtë, ndërkohë që një person e ledhaton atë me dorë në fytyrë e ajo bën sikur dhuron puthje.

Por, ajo nuk e ka zbuluar se kush është ky mashkull pranë saj, vetëm ka lënë një emoji zemër në video.

Fjolla mbrëmë ka qenë në një nga klubet më të frekuentuara në vend.

Kujtojmë se Fjolla ka paralajmëruar se së shpejti do të publikojë projektin e saj më të ri “CULO”, në bashkëpunim me këngëtarin Muma.