Përmes një postimi në Instagram, ajo ka treguar se kënga është gati dhe do të lansohet së shpejti.

Ndryshe nga herët e tjera Fjolla këtë herë vjen në bashkëpunim me Muman.

Ky i fundit është një emër i panjohur për publikun, por në përshkrimin që këngëtarja ka bërë thotë se kënga do të jetë hit.

New hit coming 💥 @mumaofficial

A post shared by Fjolla Morina – Official IG (@fjolla.morina) on