Gjatë emisionit “Opinion” gazetari Blendi Fevziu deklaroi ndër të tjera se një tjetër ministër i Ramës ka foto me Habilajt madje duke pirë verë dhe me logon Partisë Socialiste mbi kokë.

“Unë nuk kam dijeni”., tha Tahiri i pyetur nëse ka foto të tijat me Habilajt.