Si një yll popi, ajo shpesh nxjerr në pah format e saj me veshje të ndryshme.

Dhe Fergie, ishte në elementin e ssaj edhe pasi u shfaq me një veshje komplet të kuqe në Nju Jork të enjten, shkruan Daily Mail,

42-vjeçarja dukej në formë të mirë, derisa tërheqjen e vëmendjes e kishte përqëndruar më shumë tek gjoksi, të zbuluar më bluzë të zezë.

Sytë i kishte mbuluar pas syzeve, me të cilat dukej për mrekulli.

Kujtojmë se këngëtarja i ka dhënë fund martesës me aktorin Josh Duhamel së fundmi