Kelly Brook është rikthyer përsëri në skenë për të treguar asetet e saj, sidomos gjoksin dhe për të treguar asetet e saj seksi

Ajo është njëra prej modeleve më glamuroze që njeh bota e modës dhe fotot e saj të fundit e tregojnë këtë.

Pavarësisht se ka qenë vazhdimisht në skenë këto vite të fundit që është bërë si shtëpi e saj, ajo është paraqitur nostalgjike me disa fotografi që i ka postuar në rrjetin e saj social në Instagram.

Modelja 37 vjeçare ka ngritur temperaturat derisa është paraqitur me një veshje pothuajse nudo me veshje të Julien MacDonald në premierën e filmit Snatch.