Ashley Graham është rikthyer me pozat e saj seksi dhe provokuese.

Modelja me madhësi të plotë, është zhveshur për setin e saj të ri, të realizuar nga fotografi Mario Testino, shkruan Daily Mail,

Në fotot e publikuara nga 29-vjeçarja, ajo shihet duke pozuar nudo, por e mbështjellë me një peshqir të bardhë.

Ndryshe, Ashley ka nisur pushimet e saj në Bahamas me miqtë e saj.