Kryetari i komunës së Kërçovës, Fatmir Dehari sot ia ka uruar fitoren  Ramiz Lladrovcit për kryetar të Drenasit.

Fitorja jote në Drenas është dëshmia e rradhës e vetëdijesë së lartë të kombit tonë në respekt të sakrificës dhe vlerave të larta kombëtare, morale dhe intelektuale të familjes Lladrovci …! Ju priftë e mbara në detyrë për një komunë që e meritojnë qytetarët e Drenasit” ka shkruar Dehari në proflin e tij në Facebook.