Pas daljes së velinës së re në emisionin “Xing me Ermalin” kanë shpërthyer komente të shumta lidhur me performancën e bukuroshes Kejvina Kthella, e cila është shfaqur mjaft provokuese në kërcimin e saj, aq sa u dyshua nëse kishte veshur apo jo të brendshme.

Mesa duket komediani ka ironizuar dhe provokuar përmes një foto në Instagram në të cilën shfaqet thuajse nudo.

“Një ditë normale punë në zyrën e Xing me Ermalin. Pa merak njerëz. jam me brekë,”-shkruan komediani krahas fotos së publikuar.

Menjëherë ky postim i Mamaqit ka shkaktuar mjaft komente dhe reagime në rrjete sociale.

Image