Komediani Ermal Mamaqi shquhet për komentet e shpeshta në rrjete sociale e sidomos në fotot e personazheve të njohur duke i ngacmuar.

Një fakt i tillë ka ndodhur edhe me të dashurin e trashëgimtares së Top Channel, Lori Hoxhës, Vis Bajraktarin. Në një foto të publikuar prej tij Ermali ka ta ngacmojë duke komentuar: “Ueee super plaaaak. me uj pa gaz,”-përfundon ai.

Ndërkohë duket se Visi e ka mbajtur shakatë dhe ja ka kthyer: “Ma bej hallall o plak ksaj rradhe,”- ka përfunduar Bajraktari.