Këngëtarja Enca Haxhia dje (e enjte) festoi ditëlindjen e saj të 22-të. Në 22 vjetorin e saj të lindjes, Enca kishte organizuar një festë të madhe nën shoqërinë e miqve dhe familjarëve të saj.

Ajo ka ndarë disa imazhe nga festa me fansat e saj në rrjetet sociale, teksa më vonë ka publikuar edhe një video mjaft ‘të nxehtë’.

Bëhet fjalë për një video, ku ajo shfaqet duke kërcyer ‘twerk’ në ditëlindjen e saj, me ç’rast edhe ka ‘elektrizuar të pranishmit’, transmeton Telegrafi. Enca shquhet për format e saj bombastike dhe paraqitjet eksplicite, të cilat janë shumë të shpeshta nga ana e saj.