Vetëm pak ditë më parë këngëtarja Enca Haxhia e ka festuar ditëlindjen e saj të 22-të.

Dhe sot ka publikuar disa fotografi të shkëputura nga ajo natë e ‘çmendur’, ku ua ka bashkangjitur edhe një video, në të cilën këngëtarja e njohur bën ‘twerk’ jashtë kontrollit.

Enca ishte aq shumë e fokusuar te kërcimi, sa duket se harruar për pak sa nuk zbuloi edhe të pasmet.

Mos e humbisni këtë video, e gjeni në fund të kolazhit të fotografive.