Është person që e tërheq lehtë vëmendjen dhe me rastin e Halloween-it, Emily Ratajkowski nuk kishte si të mos i “çmendte” ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

26-vjeçarja postoi në Snapchat disa foto me një kostum të zi të tejdukshëm dhe parrukë lejla, duke treguar “asetet”. Me fjalë të tjera, asgjë e frikshme në këtë foto.