Emily Ratajkowski bëri që të gjithë sytë të ishin tek ajo, derisa mori pjesë në ndejën e Miu Miu në Javën e Modës në Paris.

Bukuroshja shfaqi elegancën e saj para kamerave, përcjell Bota sot.

26 vjeçarja u shfaq përplot stil e veshur në një fustan të shkurtër, duke ekspozuar këmbët e gjata seksi.

Ajo dukej mjaft joshëse, me flokët e lëshuara supeve dhe një grim të lehtë