Ajo është bërë e njohur jo vetëm për muzikën që bën por edhe për veprimtari tjera

Është bërë trend i mediave botërore që të përfolin Rita Orën për të gjitha gjërat që ajo bën.

Përfolja e fundit ishte për veshjen e saj që ishte një pallto ngjyrë portokalli dhe pantallonat e xhamperin e saj, shkruan GazetaExpress.

E tërë kjo veshje sipas mediave të huaja reflekton shije dhe koloritë interesant që është shumë në trend për kohën.

Kështu është dukur Rita sot gjatë një kalimi në Londër.

Madje, ajo ka shkuar kështu në studio për të incizuar një këngë të re.