Anastasiya Kvitko është modelja ruse e cila përveç punës që bënë është shumë e njohur edhe për postimet në rrjetet sociale.

Këto postime janë tejet provokuese dhe Anastasia nuk i kurseu kursesi pozat provokuese, shkruan Indeksonline.

22 vjeçarja së fundi ka postuar disa video të shkurta në “Insta Story” ku shfaqet tmerrësisht seksi.

Veshur me bikini ngjyrë të kuqe, rusja nuk din të ndalet.