Ajo fitoi kurorën si Miss Universe në vitin 2012.

Dhe Olivia Culpo nuk ka humbur aspak sharmin e saj që nga ajo kohë, derisa po pozonte në plazhin e Miamit,

25 vjeçarja u shfaq tejet seksi në plazh e veshur në bikini të kuqe bashkë me modelet Shanina Shaik, Caroline Lowe dhe Daniela Braga.

Ish missi dukej mahnitëse me linjat tejet seksi trupore.