Jeta e saj personale ka qenë veçanërisht e trazuar në kohët e fundit, me mënyrën e filantropisë së burrit të saj Kieran Hayler që po kthehet në dritë përsëri.

Dhe Katie Price provoi disa të vërteta për shprehjen ‘ferri nuk ka zemërim si një grua e përbuzur’, pasi ajo shfaqi aftësitë e saj të frymëmarrjes së zjarrit për romanin e saj të fundit Playing With Fire në Londër të martën, përcjell Bota sot.

Ish modelja magjepsëse nuk i ka lënë shumë vend imagjinatës, derisa është shfaqur në një fustan që ngjan me flakën.

39 vjeçarja është shfaqur e ‘zjarrtë’ në një fustan të gjatë, duke nxjerrë në pah gjoksin shpërthyes./BS/