Ajo është një modelet më të kërkuara dhe më të mira në botë.

Është një dritë në botën e modës, por Gigi Hadid dukej si një engjëll i zi të hënën mbrëma, derisa u pa në NYC, e veshur në të zeza,

Bukuroshja kishte veshur një fustan të zi, me një të çarë të madhe që zbulonte këmbët e gjata seksi.

Sipër tij mbante një çantë po ashtu të zezë dhe çizme të zeza.

Ajo megjithatë dukej mjaft seksi, me këmbët e gjata që kishte ekspozuar.