Aktori Fatos Kryeziu është ndër aktoret më të njohur e më të pëlqyer nga publiku.

Fatosi u bë shumë i njohur me rolin e tij si “Kryemadhi”, në serialin vendor “Kafeneja Jonë”, transmeton Gazeta Express.

Aktori i njohur së fundmi ka habitur të gjithë fansat e tij me një ndryshim që ka bërë në pamjen e tij.

Nuk dihet nëse bëhet fjalë për ndonjë rol apo e ka bërë me dëshirë, por Fatosi ka ndryshuar ngjyrën e flokëve.

Ai i ka bërë flokët, mjekrën dhe mustaqet me ngjyrë të verdhë.

“Qa spo del n’dit t’sotit.!”, ka shkruar ai.