Antonella dhe Messi janë duke pritur fëmijën e tretë.

Antonella Roccuzzo, gruaja e Lionel Messit, ka konfirmuar se ajo dhe argjentinasin do të kenë një tjetër fëmijë.

Në ditën e nënës në Argjentina, Roccuzzo postoi një foto në rrjetet sociale së bashku me Messin dhe dy fëmijët, Thiago, katër vjeçar dhe Mateo, dy, duke prekur stomakun ku ka shkruar “Familja pesë anëtaresh, e bekuar”.